ingrid.tj56
1 Mnenje
Veliko razočaranje
1.0/ 5
Zdravnica, kljub težkem stanju otroka (doživljenska bolezen) nikoli ni poklicala in preverila, kako je z njim. Velik manjko srčnosti in skrbi za pacienta. Absolutno neprimerna za pediatrinjo. Nikakor ne priporočam..

